Безымянный

Курс академічного письма англійською мовою

Шановні науковці , запрошуємо Вас безкоштовно взяти участь в унікальному курсі академічного письма англійською мовою в рамках чеського проєкту та виграти грант на подорож до Праги!

В рамках спільного з Чеським університетом природничих наук (м. Прага) та консорціумом із 4 українських університетів проєкту «Підвищення потенціалу аспірантів для якісних досліджень в Україні» НУ “Чернігівська політехніка” запрошує безкоштовно взяти участь в інтенсивному курсі з академічного письма англійською мовою, що відбудеться з 22.08 до 30.09 онлайн.

Курс призначений для аспірантів, дослідників-початківців або науковців, які бажають вдосконалити вміння представляти результати своїх досліджень англійською мовою на високопрофесійному рівні, спрямований на зміцнення потенціалу, співпрацю молодих викладачів, дослідників та аспірантів.

Метою курсу є формування системи знань щодо стратегій і тактик академічного письма, технологій організації процесів створення, аналізу та редагування основних компонентів академічної статті англійською мовою (абстракт, вступ, методи, результати та обговорення).

Курс проходитиме з 22 серпня до 30 вересня 2022 року на платформі Canvas в асинхронному режимі, але з дотриманням модульних термінів. Учасники мають бути готові регулярно виконувати завдання, створені з автентичних академічних текстів та відео, проводити дискусії на платформі, рецензувати роботи своїх одногрупників і виконувати творчі завдання.

За результатами успішного проходження курсу чеською стороною буде видано відповідний сертифікат, а переможець із найвищим балом буде нагороджений грантом на участь в літній школі та навчальним візитом до м. Прага у жовтні 2022 року. За результатом виконання завдань курсу ви отримаєте якісні тези, які зможете подати на публікацію у збірнику фінальної конференції проєкту в м. Прага.

Хто може подати заявку?

Кандидати мають:

 • бути викладачем або аспірантом НУ “Чернігівська політехніка”;
 • володіти розвинутими навичками читання та письма англійською мовою (B2).
 • мати регулярний та надійний доступ до високошвидкісного Інтернету.
 • бути готовими проводити від 6 до 7 годин щотижня в Інтернеті протягом 5-тижневого курсу.
 • мати тверду рішучість вдосконалити академічні дослідницькі навички.
 • бути готовими брати активну участь в дискусіях на платформі та вчасно виконувати всі завдання.

Яким чином цей курс буде корисним?

Учасники зможуть:

 • зануритися в академічну атмосферу;
 • розвинути навички рефлексії;
 • якісно написати абстракт для подання на конференцію;
 • отримати знання і навички підготовки наукової статті за вимогами англомовних сучасних індексованих видань;
 • отримати грант на участь в літній школі та навчальному візиті до м. Прага у жовтні 2022 року.

Для запису на курс необхідно до 19 серпня 2022 року заповнити онлайн заявку за посиланням: https://forms.gle/emEFnVkWXbxTqVQL7

Викладач курсу: Ляшенко Ірина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов Сумського державного університету.

Запитання надсилати на email: i.liashenko@uabs.sumdu.edu.ua

Довідка:

Чеський університет природничих наук м.Прага (Чехія) та НУ “Чернігівська політехніка” протягом серпня-грудня 2022 року спільно реалізовуватимуть проєкт розвитку «Підвищення потенціалу аспірантів для якісних досліджень в Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Проєкт запущено в консорціумі з іншими 4 українськими університетами: Сумським державним університетом, Дніпровським державним аграрно-економічним університетом, Сумським національним аграрним університетом, Поліським національним університетом. Керівник проєкту з чеської сторони – доктор філософії Адам Кешнер, технічний факультет. Координатор проєкту з української сторони для НУ “Чернігівська політехніка” – к.е.н., доцент Юлія Шабардіна.