logo_ukr_sinij-scaled

Питання – відповіді

Університет створив умови для організації онлайн навчання максимально можливі в умовах війни! Основні сервери переміщені в безпечні місця та працюють! Дистанційне навчання за 2 ковідних роки стало основою  освіти для всього світу.
Чернігівська політехніка працює! Працюють майже 100 % викладачів, працюють студенти та аспіранти, виконуються всі міжнародні проєкти в т.ч. й наукові. Для тих студентів, які наразі не можуть брати участь в освітньому процесі з різних причин, буде організовано навчання за індивідуальним графіком після появи у них такої можливості!
Що стосується проведення онлайн занять, то вони відбуваються згідно розкладу із використанням платформ MS Teams, Zoom та аналогічних за можливості здобувачів вищої освіти та НПП.
Поки ТИМЧАСОВО платформа дистанційного навчання справді працює нестабільно, з трьох причин:
1. З моменту підключення серверу після евакуації він невпинно піддається кібератакам, наразі наші фахівці цю проблему ми вже майже вирішили і продовжують налаштовувати захист.
2. Для того щоб його забезпечити стабільність роботи зараз додатково робляться кроки по копіюванні та розміщенню серверу в хмарі, що додатково навантажує сервер. Це тимчасово.
3. Всім цим займаються дуже обмежена кількість людей, ті хто змогли евакуюватись (і далеко не тільки цим): рук дуже не вистачає.
Платформа має запрацювати стабільно вже найблищим часом.
Проте не дивлячись на проблеми з платформою дистанційного навчання(на базі Moodle), викладачі додатково комунікують зі здобувачами через месенджери, розміщують методичні матеріали в середині MS Teams та у інших хмарних сховищах, тобто пристосовуються до факторів та докладають усіх можливих зусиль аби не допустити зниження ефективності викладання та якості освіти.
7 квітня 2022, 10:53:07, від “Ірина Прибитько” <prybytko_ira@ukr.net>:
додалося одне запитання:
Національний університет “Чернігівська політехніка” на сьогодні на достатньо високому місці в рейтингу внз України. 1 квітня НУЧП виходить на дистанційне навчання, яке відбувається через платформу дистанционного навчання moodle, яка станом на 06.04.22 не працюе. На мій погляд, якість вищої освіти зменшена і достатньо на великий відсоток, через неможливість проводити онлайн та офлайн зустрічі. Чи готовий взагалі до навчання НУЧП на сьогодні? Наскількі знизилась якість освіти на Ваш погляд? Коли запрацюе moodle в звичному режимі?