НУ «Чернігівська політехніка»

Шановні наші абітурієнти та батьки! Мультипредметне тестування.

Шановні наші абітурієнти та батьки!

Сьогодні, з огляду на ситуацію в державі, Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні. Такі картки можна сформувати до 19 квітня 2022 року на офіційній сторінці Українського центру оцінювання якості освіти (УкрЦОЯО) https://zno.testportal.com.ua/registration .

Зверніть увагу, що в травні, кожний зареєстрований для участі в ЗНО, на своїй Інформаційний сторінці обов’язково повинен буде підтвердити бажання складати це тестування, а також повідомити організаторам про те, у якому регіоні він/вона перебуватиме в липні.

При реєстрації можливі наступні варіанти:

  1. Якщо ВИ вже зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) ー ВИ є потенційним учасником вступних випробувань до закладів вищої освіти.

Найімовірніше, що ВИ вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою  Інформаційну сторінку (номер і PIN-код для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме ВАС. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, УкрЦОЯО повідомлятимемо на своєму сайті.

У разі якщо  ВИ не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі УкрЦОЯО повідомить ВАМ, як отримати номер і PIN-код для входу на свою Інформаційну сторінку.

УВАГА! Просимо учасників утриматися від повторного формування карток!

  1. Якщо ВИ цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІІІ курсу коледжу) і ще НЕ зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки)ー до 19 квітня, будь ласка, створіть реєстраційну картку.

Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.

Увага! У реєстраційній картці ВИ побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, будь ласка, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ВИ навчаєтеся. Якщо такої можливості немає ー не хвилюйтеся: достатньо того, що ВИ сформували реєстраційну картку.

Найближчим часом УкрЦОЯО повідомить ВАМ, як дізнатися номер і PIN-код для входу на Вашу Інформаційну сторінку з актуальною для Вас інформацією.

  1. Якщо ВИ уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще НЕ зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки)ー будь ласка, до 19 квітня створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не тільки для реєстрації,  а й для подання ВАМИ документів для вступу. Увага!  У реєстраційній картці ВИ побачите поля для вибору предметів ЗНО. Заповніть, будь ласка, ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО.

Якщо маєте змогу,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ВИ не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

  1. Якщо ВИ маєте результати ЗНО 2019-2021 років і плануєте вступати до закладів освіти цього року, ВАМ краще сформувати реєстраційну картку і до 19 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (див. вище).У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.

Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії! Будь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до Інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку.

Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ВИ. Це може зробити хтось із Ваших друзів чи знайомих. Попросіть їх внести ВАШІ дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо.

Ми знаємо, що ВАМ зараз дуже важко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ВИ зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя. Безперечно, ВИ зможете вступити до українських закладів вищої освіти, а ми повідомлятимемо ВАМ актуальну інформацію щодо цього.

Інформацію взято з офіційного сайту УкрЦОЯО https://testportal.gov.ua/prodovzheno-reyestratsiyu-dlya-uchasti-vstupnyh-ispytah-do-bakalavratu/

#вступ2022  #зно2022  #реєстраціяЗНО

#чернігівськаполітехніка

#ChePolytech

#Che_Polytech

#найкращийунівер