Проєкт «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток»

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує реалізацію проєкту із забезпечення енергоефективності закладів вищої освіти України «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток» від Європейського  інвестиційного  https://www.eib.org/en/projects/pipelines/all/20120493. В Університеті провели енергетичний аудит, за підсумками якого було визначено обсяг робіт, в результаті яких значно знизиться рівень енергоспоживання.

Програма (план) пріоритетних заходів з енергоефективності в Університеті «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток»

Program (plan) of priority activities on energy efficiency in the University within the Ukraine Higher Education (UHE) Project

На сьогодні Національний університет «Чернігівська політехніка» постійно проводить заходи з енергозбереження: заміну віконних блоків в учбових корпусах та гуртожитках, встановлення нових вхідних дверей, заміну ламп розжарювання на люмінесцентні, встановлення лічильників теплової енергії на вводах в навчальні корпуси та гуртожитки. В результаті впровадження заходів, вдалося майже на 10 % скоротити споживання теплової енергії, що забезпечило значну економію коштів.