мм

15 лютого відбувся науково-практичний вебінар «Ґендерні студії: наука і практика»

Захід організовано Центром ґендерної освіти НУ «Чернігівська політехніка» та присвячено до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

З вітальним словом до учасниць та учасників вебінару звернувся ректор НУ «Чернігівська політехніка» О.О. Новомлинець. До участі в заході долучилося понад 90 науковиць, здобувачів та здобувачок вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,  Сумського державного університету, представниць ГО та органів державного самоврядування.

Від НУ «Чернігівська політехніка»  свої доробки у галузі ґендерних досліджень представили Шакун Н.В., к. філос. н., доц.,  завідувачка кафедри філософії і суспільних наук, Чепурна Г.Л., к.п.н., доц. кафедри креативних індустрій та соціальних інновацій, керівниця  Центру ґендерної освіти НУ «Чернігівська політехніка», Кухоть Б. В., здобувачка вищої освіти 2 курсу групи СП-201.

Жвавий інтерес у учасників заходу викликало обговорення питань концепту  ґендеру в сучасному соціогуманітарному дискурсі, ґендерних аспектів медіації, комунікації, протидії торгівлі людьми, стереотипних уявлень щодо вибору професії.