20220629_144448

Kонференція Twinning у рамках українсько-британського проєкту «Iніціатива єднання»

28 червня Сormack Consultancy Group та університети Великобританії та України провели конференцію Twinning, яка включала підписання меморандумів про взаєморозуміння між партнерськими університетами. До церемонії підписання приєдналися Мелінда Сіммонс (Посол Великобританії в Україні), Вадим Пристайко (Посол України у Великобританії) та Ольга Будник (радник Офісу Президента України).

Національний університет “Чернігівська політехніка” співпрацює у рамках проєкту з Wrexham Glyndwr University (Велика Британія). Така співпраця відкриває для студентів, аспірантів та викладачів “Чернігівської політехніки” можливості професійного розвитку, обміну досвідом, поглиблення навичок володіння англійською мовою.

Викладачі Чернігівської політехніки отримали доступ до онлайн бази британського університету, що дає змогу ділитися зі студентами авторитетними британськими дослідженнями. Студенти, аспіранти та викладачі отримали доступ до проходження онлайн курсів англійської мови у Wrexham Glyndwr University. Це унікальна добірка курсів за рівнями англійської мови та за різною тематикою, включаючи бізнес-комунікації англійською мовою, підготовку до іспитів IELTS, TOEFL та інші. У рамках співпраці заплановано проведення літньої школи з поглиблення англійської мови для студентів та викладачів Чернігівської політехніки на базі Університету Glyndwr у Великій Британії.