With every ac of self-care your authentic self gets stronger, and the critical, fearful mind gets weaker. Every act of self-care is a powerful declaration I am on my side, I am on my side.(1)

ОSCAR молодіжної роботи 2021 – наш!

Вітаємо кафедру управління персоналом та економіки праці з отриманням Оскара молодіжної роботи 2021 на Форумі кращих практик молодіжної роботи Чернігівщини, що відбувався 24-26 червня на базі Чернігівського обласного молодіжного центру.

Цього року Національний університет «Чернігівська політехніка» представив на конкурс кращих практик молодіжної роботи проєкт «Інтерактивний марафон «Країна без корупції», що був на високому рівні реалізований у березні-квітні 2021 року за сприянням Центру культурного менеджменту та фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Даний проєкт дозволив об’єднати молодь з 4 регіонів України навколо проблеми виявлення проявів корупції у суспільстві та напрацювання дієвих механізмів боротьби з нею.

Дякуємо Чернігівському обласному молодіжному центру за організацію конкурсу та високу оцінку внеску НУ «Чернігівська політехніка» у молодіжну роботу Чернігівщини. Як бачимо, карантин не став перешкодою для реалізації успішних проектів та досягнення цілей! Маємо гарний фінальний акорд 2020-2021 навчального року!