177016822_3868921783162527_1436543214915381560_n

Робоча зустріч ректора НУ “Чернігівська політехніка” з мером Славутича 22 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч ректора Олега Новомлинця та представників Національного університету «Чернігівська політехніка» з міським головою м. Славутич Юрієм Фомічевим.

22 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч ректора Олега Новомлинця та представників Національного університету «Чернігівська політехніка» з міським головою м. Славутич Юрієм Фомічевим.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання співпраці міста та Університету щодо відкриття у Славутичі навчального центру – представництва НУ «Чернігівської політехніки». Зокрема, вже у 2021/2022 навчальному році у Славутичі планується організувати денну форму навчання за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія».

Учасники наради відпрацювали детальний план дій подальшої співпраці: буде укладено угоду про співробітництво між НУ «Чернігівська політехніка», містом Славутич та ІТ-компаніями, що вже працюють у місті та/або планують відкривати тут свій філіал. Спланована спільна промоційна кампанія по залученню майбутніх студентів.

Також були обговорені переваги відкриття освітнього центру саме у Славутичі: фаховий потенціал команди викладачів міста, близькість до основної локації університету, комфорт та умови проживання у Славутичі (для студентів адміністрація міста планує відкрити міні-гуртожиток), можливість використання ресурсної бази Чорнобильської АЕС для здійснення спеціалізації майбутніх фахівців ІТ та програмної інженерії.

Інформація за матеріалами зустрічі та зі сторінки Агентства регіонального розвитку м. Славутич (https://www.facebook.com/RegionalDevelopmentAgency)