tadzh1

Розвиток співпраці з Таджикистаном у сфері освіти і науки

З 29 березня до 2 квітня 2021 року делегація Національного університету «Чернігівська політехніка», яку очолив ректор, Новомлинець Олег Олександрович, разом з представництвами інших ЗВО України взяла участь у виставці-ярмарку «STUDY IN UKRAINE», яка вперше пройшла в місті Душанбе (Таджикистан).

Студенти та абітурієнти з Таджикистану мали можливість ознайомитись з українськими університетами та дізнатись щодо можливостей навчання в Україні. Університет представив свої спеціальності та переваги навчання саме в  Національному університеті «Чернігівська політехніка».

Водночас, заклади вищої освіти отримали унікальну можливість поспілкуватись з колегами з Таджикистану та обговорити можливі напрямки співпраці. За результатами переговорів, Національний університет «Чернігівська політехніка» підписав угоду з Технологічним університетом Таджикистану щодо академічної співпраці за декількома напрямами, серед яких: академічні обміни для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і адміністративного персоналу, реалізація спільних наукових проєктів, створення спільних освітніх програм та окремих курсів тощо. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю на користь розвитку вищої освіти в наших країнах.