НУ «Чернігівська політехніка»

Студенти ЧДТУ допущені до участі у міжнародному конкурсі

Світовий виробник електронних комплектуючих Texas Instruments в рамках своєї університетської програми проводить конкурс Analog Design Contest, участь в якому можуть взяти студенти всіх країн ЄС, а також деяких інших країн, серед яких і Україна. В цьому році до зазначеного змагання долучились і представники ЧДТУ за напрямом підготовки “Електронні пристрої та системи”.

Днями були отримані повідомлення, за якими всі наші студентські команди пройшли попередній розгляд і допущені до участі в конкурсі. Для виконання конкурсного проекту кожна команда отримає електронних комплектуючих від організатора на суму, еквівалентну 100 у.о.

Колектив кафедри ПЕ бажає успіху й вдалого виступу у змаганнях командам у складі:
1. Ст. гр. ПЕ-071 Пильник Ігор та Гордієнко Денис з проектом «Colour music installation-fountain», консультант проекту – Савенко О.В.
2. Ст. гр. ПЕ-071 Калита Артем та Ковінько Роман з проектом «LED lighting driver», консультант проекту – Ревко А.С.
3.Ст. гр ПЕ-081 Тительмаєр Костянтин, Наумов Дмитро та Хурса Василь з проектом «Portable spectrum analyser», консультант проекту – Іванець С.А.

Двадцять команд, що будуть визнані кращими у першому турі змагань (завершується 30 вересня 2012 року), отримають призи у розмірі 1000 у.о.

В другому турі (завершиться 31 жовтня 2012 року) буде визначено переможців, які отримають призи в розмірі 10000 у.о. (перше місце), 5000 у.о. (друге місце), 2500 у.о. (третє і четверте місце).