IMAGE 2022-08-16 142510

Студрада НУ «Чернігівська політехініка» долучилась до відзначення Міжнародного дня молоді

12 серпня 2022 року студентська рада НУ «Чернігівська політехніка» підтримала ініціативу Молодіжної ради при Чернігівській ОДА щодо відзначення Міжнародного дня молоді спільно з європейською спільнотою.

Захід відбувся на площі м. Чернігова поруч з дерев’яною сценою, де молодь активно залучала мешканців взяти участь у написанні на прапорах щирих звернень і побажань захисникам і захисницям, також роздавали сувенірну продукцію з українською символікою та проводили збір донатів для ЗСУ.

До заходу долучилася й ГО «Центр гендерної освіти» в рамках Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у Цифровий Час» і провели блог-кафе «Молодь – за мир!», модератором якого була Олена Герасименко. Учасники блог-кафе читали вірші, писали побажання нашим захисникам, ділились своїми власними переживаннями та історіями війни. Захід організовано в рамках проєкту Мир у Цифровий Час, який виконується у співпраці з ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Повномасштабне вторгнення армії РФ на територію України спричинило неймовірні страждання, руйнування та переселення мільйонів українців. Але українці, як нескорена і непереможна нація, з перших годин вторгнення доводять і демонструють усьому світові, що добро обов’язково переможе зло!

Слава Україні! Героям Слава!