рейтин

Університет увійшов до рейтингу QS по Східній Європі

Національний університет “Чернігівська політехніка” увійшов до регіонального світового рейтингу QS, а саме до 450 кращих університетів країн Європи та Центральної Азії, що розвиваються – QS World University Rankings: EECA. Включення нашого університету до цього рейтингу є однією з передумов входження до світового рейтингу QS.

Критеріями оцінки університетів є досягнення за такими показниками як: академічна репутація, репутація серед роботодавців, співвідношення кількості викладачів до кількості здобувачів вищої освіти, кількість докторів філософії та докторів наук, кількість цитувань наукових праць співробітників університету, кількість наукових праць на 1 співробітника, кількість іноземних студентів і викладачів та ін.

НУ “Чернігівська політехніка” отримав достатньо високі результати за показником “співвідношення кількості викладачів до кількості здобувачів вищої освіти” – 20.3 бали, кількість докторів філософії та докторів наук – 12.1, кількість цитувань – 4.8, кількість публікацій – 4.6.

Детально про рейтинг та повний перелік 450 кращих закладів вищої освіти країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються представлено за посиланням: https://www.topuniversities.com/university-rankings/eeca-rankings/2022

Дякуємо всім колегам за роботу та нашим партнерам за підтримку!