изображение_viber_2021-10-26_19-26-53-815

Урочисте відкриття Навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів АТО/ООС

26 жовтня в Національному університеті «Чернігівська політехніка» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації відбулося урочисте відкриття Навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів АТО/ООС. Місією Центру конверсії є створення умов для конверсії, соціальної адаптації та науково-професійної перепідготовки військових кадрів, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Метою діяльності Центру є консолідація зусиль інститутів та інституційних суб’єктів, які сприяють процесу конвенції, науково-професійної перепідготовки та соціальної адаптації військових кадрів та ветеранів АТО/ООС шляхом проведення навчальних занять; здійсненню наукового консультування; організації та проведення курсів, семінарів, практикумів, тренінгів, стажувань; організації та проведенню заходів з працевлаштування (форумів, семінарів, конференцій, зустрічей тощо), наданню освітніх послуг на підставі визначення актуальних викликів бізнес-середовища, новітніх досягнень науки та закордонного досвіду.

На урочистому відкритті були присутні: президент міжнародного фонду соціальної адаптації Рубцов В.С., ректор НУ «Чернігівська політехніка» Новомлинець О.О., голова ГО «Чернігів Європейський» Дивнич Г.А, голова координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації Ващенко І.О.

В рамках діяльності Центру конверсії було підписано перший документ –меморандум про співпрацю між координаційною радою ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації, ГО «Чернігів Європейський» та НУ «Чернігівська політехніка».