Вітаємо Лисенко

Вітаємо!

Вітаємо Лисенко Катерину з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»!

 16 квітня  2021 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця було підведено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», на якому було представлено 89 робіт. На підсумковій науково-практичній конференції, що відбувалась в онлайн-режимі (із використанням платформи Zoom) виступило 28 студентів  з 24 закладів вищої освіти з 16 міст України.

Дуже приємно, що за результатами публічного відкритого захисту наукових робіт диплом ІІІ ступеню отримала Лисенко Катерина Вячеславівна,  здобувачка вищої освіти Національного університету “Чернігівська політехніка” за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Управління персоналом та економіка праці» (4 курс, група УП-171).

Вітаємо Катерину Вячеславівну та її  керівника д.е.н., професора Кичко Ірину Іванівну з   перемогою у Всеукраїнському конкурсі і бажаємо нових творчих злетів та професійних успіхів!