Screenshot_20210429-105027

Вітаємо!

29 квітня 2021 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» спільно з Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національним авіаційним університетом відбулася VIІ Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

Індивідуальні змагання студентів проходили дистанційно в режимі відео-конференцій.

Метою олімпіади був розгляд широкого спектру реальних та потенційних загроз інформаційно-психологічній безпеці держави, суспільства і окремої особи, формування критичного мислення серед студентів і кукурсантів.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося за участі директора Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій Сергія Іванця. Завідувачка кафедри кібербезпеки та математичного моделювання НУ «Чернігівська політехніка» Юлія Ткач привітала учасників змазання та оголосила правила проведення.

В олімпіаді взяли участь команди провідних ЗВО України, а також Казахстану, Грузії та Польщі. Членами журі було зазначено високий науковий рівень проведеного змагання.

Вітаємо команду НУ «Чернігівська політехніка» із зайнятим І командним місцем та ІІ і ІІІ місцями в особистих заліках. Переможці отримали грамоти та цінні призи від Національного університету “Чернігівська політехніка”.