60ddd8d07ae80599606005

ВСТУП-2021 ДО МАГІСТРАТУРИ: СЬОГОДНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЄДИНЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ

2 липня 2021 року, відбудеться єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для понад 16 тисяч вступників. Зазначимо, ЄФВВ складають вступники до магістратури на спеціальності «Право» і «Міжнародне право».

Тестування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • оригінал екзаменаційного листка;
  • оригінал документа, що посвідчує особу;
  • запрошення-перепустка.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Із собою варто мати 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які можна покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, учасники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення в період часу, відведеного для виконання ЄФВВ, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати ЄФВВ за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

На виконання ЄФВВ буде відведено 200 хвилин. Робота складається з двох блоків – тесту загальних навчальних правничих компетентностей («ТЗНПК») і тесту з восьми базових правничих дисциплін («Право»). Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв, блок «Право» містить 100 завдань, на виконання яких відведено 125 хв.

Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня проведення тесту.

Нагадаємо, понад 99 тисяч вступників до магістратури склали ЄВІ з іноземних мов.