IMG_9243

Заохочувальні подарунки від народного депутата України переможцям онлайн-вікторини

06 грудня 2021 року на запрошення народного депутата України Зуба Валерія Олексійовича студенти та викладачі юридичного факультету взяли участь в онлайн-екскурсії до єдиного законодавчого органу України — Верховної Ради України. У зв’язку з карантинними обмеженнями захід проходив в режимі онлайн.

Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з основними принципами роботи Верховної Ради України, взяти участь в онлайн-вікторині та задати запитання народному депутату України.

В онлайн-вікторині, окрім студентів юридичного факультету НУ “Чернігівська політехніка”, брали участь також студенти Національного університету “Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка”, Чернігівського базового медичного коледжу, Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Академії Державної пенітенціарної служби, Ніжинського фахового медичного коледжу.

Надзвичайно приємно, що переможцями цієї вікторини стали саме студенти нашого університету:

  • І місце – Спутай Ярослав, студент гр. ПД-211;
  • ІІ місце – Заворотинський Дмитро, студент гр. ПД-211;
  • ІІІ місце – Кальян Анастасія, студентка гр. КЮ-201.

Нагородження переможців відбулося 16 грудня 2021 року в стінах ННІ права і соціальних технологій Університету. Із заохочувальними подарунками від народного депутата до студентів завітала його помічниця Шарова Катерина, яка й привітала переможців презентами та побажала їм натхнення, високих професійних здобутків та постійно вдосконалювати свої знання.

Дякуємо Зубу Валерію Олексійовичу за надану можливість взяти участь в онлайн-екскурсії до Верховної Ради України та за пам’ятні подарунки для наших студентів! Пишаємося ними!